×

Sondazh

Kush ju pelqejne me shume

foto/art
39 (76.5%)
foto flash
12 (23.5%)

Numri i anetareve qe votuan: 50

 Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

· 1422 · 46509

 Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

· 1422 · 46509

 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  flutur
  #1410 ne: 13-12-2013, 14:24:25
  Ku o ky mi ti bej i fotoshop rudhave  :D
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1411 ne: 13-12-2013, 14:26:57
  ne PC te dalshin syte kallup hahahahha

  ose merr shkarko nga Next i program dhe boji fotot me lekure te tendosme....a sa bukur aaa

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  flutur
  #1412 ne: 13-12-2013, 14:29:21
  hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1413 ne: 13-12-2013, 14:30:24
  hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

  ke nje "Instabeaty"...download dhe boji fotot super seksi

  te garanton i surrat te terheq...por jo bukuri..qe te jemi te qarte

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  flutur
  #1414 ne: 13-12-2013, 14:36:11
  ta provoj iher te rrej veten
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1415 ne: 13-12-2013, 14:37:40
  rreje rreje.....ca kane ato me shume se ti

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  flutur
  #1416 ne: 13-12-2013, 14:42:27
  asigjo mi.. :D..vetem te gjatsia ma kalojn  :P
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1417 ne: 13-12-2013, 14:55:11
  e mi mire se taka kane me shume se shale
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #1418 ne: 13-12-2013, 16:27:22

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  dreamm
  #1419 ne: 24-12-2013, 00:07:49
 • i identifikuar
  ness uno
  #1420 ne: 24-12-2013, 16:55:47

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Dora
  #1421 ne: 26-12-2013, 13:03:54