×

 Dedikoni nje foto dikujt..!

· 1218 · 27605

 Dedikoni nje foto dikujt..!

· 1218 · 27605

 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  ne: 21-12-2009, 14:58:03
  Ketu mund te dedikoni foto kujt te doni kuptohet... :D


  Une kete ja dedikoj...ATIJ...qe shef nga larg...:d

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #1 ne: 23-12-2009, 10:45:39
  Teme e bukur


  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #2 ne: 26-12-2009, 01:58:22

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  moçali
  #3 ne: 26-12-2009, 08:39:50
  Për njërën që e kam në mendje..

   

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #4 ne: 26-12-2009, 14:18:52

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #5 ne: 26-12-2009, 14:38:38


  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  dude
  #6 ne: 02-01-2010, 04:55:57
  Per shoqen time Shejtanen....

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #7 ne: 02-01-2010, 09:39:11

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #8 ne: 02-01-2010, 17:01:26
  Per shoqen time Shejtanen....  thnx dude vertet shume e vecante :)

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #9 ne: 02-01-2010, 17:10:44
  Per nje person te vecante qe me ka munguar tmerresisht keto dite.


  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #10 ne: 02-01-2010, 17:15:56
  Dude kjo foto per ty e miqesine tone  :perqafim

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #11 ne: 02-01-2010, 17:21:36
  Kjo per miket e mija te forumit i pershendes Mishel Kalipso Dream Kenga Miss Erehta Emira Capi dhe gocat e tjera  :perqafim  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  dude
  #12 ne: 02-01-2010, 18:51:06
  Dude kjo foto per ty e miqesine tone  :perqafim

  thanks Shejtane!!!

  Cheers

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #13 ne: 05-01-2010, 22:14:14
 • i identifikuar
  vullkani
  #14 ne: 05-01-2010, 22:36:03
  mua ma ke dedikuar kte?