×

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 11357

Have you seen the rain?...

Vizitor · 285 · 11357

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#250 ne: 23-04-2012, 23:22:46
Sting - Fragile

On & on the rain will fall
like tears from the sky...
On & on the rain will see,
how fragile we are...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Karma: 204
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#251 ne: 30-04-2012, 21:48:46
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12729
 • Karma: 23
Mishel...............
#252 ne: 02-05-2012, 11:22:46
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Karma: 165
 • Gjinia: Femer
dreamm
#253 ne: 02-05-2012, 16:16:00
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 30-04-2012, 21:48:46


Ohh God, kjo me ngjethka mishin... ^o) ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Karma: 204
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#254 ne: 02-05-2012, 16:52:06
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#255 ne: 10-05-2012, 22:33:56
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#256 ne: 22-05-2012, 22:34:38
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Karma: 165
 • Gjinia: Femer
dreamm
#257 ne: 24-05-2012, 11:42:28


Ouchhhh, sa e kisha harruar ngjyren e shiut!!! :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#258 ne: 02-06-2012, 20:02:59
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#259 ne: 03-06-2012, 00:44:13
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
RootlessTree
#260 ne: 14-06-2012, 23:55:57
"I can tell you taste like the sky
 'Cause you look like rain..*'


Morphine - You Look Like Rain

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#261 ne: 22-06-2012, 00:42:03
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#262 ne: 12-07-2012, 00:23:29
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
RootlessTree
#263 ne: 12-07-2012, 18:08:49
Desha me bo attachement nja dy pika shiu qe rane ktu sot, di njeri si bohet?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#264 ne: 12-07-2012, 18:17:48
A ka munci mos me hy pa rradhe ti? Dil aty ne fund te rrjeshtit dhe prit rradhen.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Karma: 165
 • Gjinia: Femer
dreamm
#265 ne: 13-07-2012, 15:19:57
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1462
 • Karma: 6
 • Gjinia: Femer
Parloté
#266 ne: 14-07-2012, 21:21:00
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1436
 • Karma: 8
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#267 ne: 15-07-2012, 19:55:08
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Karma: 18
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#268 ne: 15-07-2012, 20:34:58
...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Karma: 18
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#269 ne: 15-07-2012, 20:37:32
.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 219
 • Karma: 0
 • Gjinia: Femer
cafuné
#270 ne: 06-09-2012, 16:29:01
Simfoni shiu
nga Alma Papamihali

Pika shiu trokasin lehte,
embel tingellon nje melodi,
tek i shoh rrezuar prej qiellit,
tingellojne si nje simfoni.
Simfonine qe luan natyra,
jo gjithkush mund ta degjoje,
duhet pakez fantazi,
te sajen magji ta kuptoje...

Sonte bie shi,
dhe mua me lagen mendimet,

Nese do kerkoja te pushonte
s'do ish' e vecante kjo mbremje,
pa shiun, mendja tek ti
mbase s'do me shkonte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#271 ne: 06-09-2012, 17:12:13
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Karma: 165
 • Gjinia: Femer
dreamm
#272 ne: 07-09-2012, 22:49:36
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Karma: 0
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#273 ne: 07-09-2012, 22:53:53
JO mer jahu cfare shiu, ka 4 muj qe nuk po bi gjo  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Karma: 165
 • Gjinia: Femer
dreamm
#274 ne: 07-09-2012, 23:02:58
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super