×

 Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”

· 8 · 1243

 Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”

· 8 · 1243
 • i identifikuar
  Vip News
  ne: 07-08-2010, 19:50:12
  Mamaja e Seldit: “Ju rrëfej të vërtetën për lidhjen e djalit tim me Sinanin”
        


  Zhurma e madhe mediatike e krijuar këtë javë pas një interviste ekskluzive që gazeta “Panorama” botoi të shtunën e kaluar për ndarjen e Domenikës nga Seldi, çifti që u lidh gjatë bashkëjetesës në reality show-n “Big Brother 3” dha dhe deklaratën e saj shokuese që ishte ndarë nga ai për shkak të homoseksualitetit. Ajo përmendi [...]
           

  http://vipat.info/mamaja-e-seldit-%e2%80%9cju-rrefej-te-verteten-per-lidhjen-e-djalit-tim-me-sinanin%e2%80%9d/
        

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Amy A.
  #1 ne: 07-08-2010, 19:52:43
  mos harro temat per prononcimin e Erionit (1) , Jetmirit (2) dhe Tatianes (3)   :P

  Forumi mbetet ne Pritje !
 • i identifikuar
  ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
  #2 ne: 07-08-2010, 20:21:57
  mos harro temat per prononcimin e Erionit (1) , Jetmirit (2) dhe Tatianes (3)   :P

  Forumi mbetet ne Pritje !

  Mos i fol, se o robot ka thon Maxi, nuk t'merr vesh! :P

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #3 ne: 07-08-2010, 22:15:20
  Robot eshte yes ^o)

  U bone te pasur familjet e ketyre me kete histori.. :D
 • i identifikuar
  babjusi
  #4 ne: 07-08-2010, 22:19:46
  Ca gallate qe ka ne Shqiperi. Populli nuk ka buke te haj, i mbyti krimi dhe korrupsioni dhe merren me muhabete te tilla plerash.

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  BabyGirlⓋⓛⓅ
  #5 ne: 08-08-2010, 00:20:16
  Si keni nerva qe merreni me keto mor aman le te bejn cte duan dac te ndahen dac te lidhen

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Nore
  #6 ne: 08-08-2010, 00:35:35
  seldi me domin i bejn kto per te marr no1 lek nga gazetat dhe tv..domenika esht experte per kto lloj gjerash i ka punu rrugeve te italis zbor ska len fanar e burdel..seldi kalama... nuk ja vlen te meresh me kta.

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  BabyGirlⓋⓛⓅ
  #7 ne: 08-08-2010, 01:05:59
  seldi me domin i bejn kto per te marr no1 lek nga gazetat dhe tv..domenika esht experte per kto lloj gjerash i ka punu rrugeve te italis zbor ska len fanar e burdel..seldi kalama... nuk ja vlen te meresh me kta.

  dakort jam me ty mereesh me keto fundrimat qe mban kjo tok seldit i falet se o i vogel po domit jo