×

 Beni Abuse ketu Ju lutem

· 6 · 856

 Beni Abuse ketu Ju lutem

· 6 · 856

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Lirim1
  ne: 21-02-2011, 21:10:43
  Pershendetje.

  Kerkoj nje ndihm nga ju me nje Abuse ne Facebook,

  Kan hap nje FanPage Laviret e Gjilanit ku fatkeqsisht kan futur nje te aferme timen, ju kisha lut qe te beni Abuse kete FanPage :

  http://www.facebook.com/pages/Laviret-e-Gilanit/201817169833087

  Mund ta zgjidhni FAKE PAGE aty tek llojet e abuzimit.

  Ata qe bejn Abuse le te tregojn ketu qe ti, Falenderohem.
  « Editimi i fundit: 22-02-2011, 14:42:05 nga Lirim1 »

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #1 ne: 21-02-2011, 22:42:57
  Nuk eshte me si faqe ndoshta eshte hequr ;), kujdesni ne veprimet qe beni :)

  STOP INJORANCES

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Lirim1
  #2 ne: 22-02-2011, 14:43:01
  Nuk eshte me si faqe ndoshta eshte hequr ;), kujdesni ne veprimet qe beni :)

  STOP INJORANCES

  Me Fal paskam kap Linkun Gabim tani po ta provoni eshte ne rregull.

  PS : I lus te gjith qe e shiqojn kete tem ta bejn Abuse.

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  DiniL
  #3 ne: 22-02-2011, 20:33:13
  ok e raportova  ;)

  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  Shej
  #4 ne: 22-02-2011, 20:39:47
  Pupu ca behet ... e raportova dhe une.
 • i identifikuar
  dionita
  #5 ne: 16-03-2011, 18:46:52
  Pupu ca behet ... e raportova dhe une.
  ??????????????/ dddd.ffffff e te cilat mund te jen ikonta te ndryshm