×

Dashuria ⚤ Seksi

Dashuria dhe palestra (flirt & fitness)
M A X
21-01-2020, 22:56:54
 

Dashuria nuk ka rregulla e po ashtu as gjetja e shpirtit binjak. Por në palestër gjërat ndryshojnë paksa. Nëse në palestër ku shkoni pëlqeni dikë, atëherë më poshtë do të gjeni disa sekrete për një flirt perfekt.
Përveçse mund të shërbejë për mbajtjen e trupit n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

Përse femrat pranojnë të bëhen dashnore?
M A X
21-01-2020, 22:45:46
 

Lidhja me mashkullin e martuar fsheh kurthe të shumta. Këtë rol e pranojnë edhe intelektualet, edhe ato të cilat nuk e angazhojnë edhe aq trurin. Statistika është e ashpër – vetëm tre për qind e meshkujve braktisin bashkëshorten për shkak të një femre tjetër.

Femra e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

Fakte të dobishme që femrat duhet t’i dinë për meshkujt
M A X
21-01-2020, 22:40:37
 

Vallë meshkujt gënjejnë vetëm e vetëm të arrijnë te seksi? A dëshirojnë meshkujt lidhje të gjatë ose shumica janë në kërkim të avanturave të shkurta? Çfarë është më e rëndësishme për ata: pamja ose karakteri i femrës?

Ambes Medison, e cila kohë të gjatë studion seksu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

Sjelljet që ju pengojnë të gjeni dashurinë
M A X
21-01-2020, 22:33:07
 

Fokusoheni te gjërat që ju kanë ndodhur dikur
Nëse e bëni këtë gjë, nuk do ndryshoni asgjë te jeta juaj. Ju e mbani mendjen ende te arsyeja e ndarjes me dikë që donit? Ajo që iku nuk kthehet më, duhet të ecni përpara.Nuk fillohet diçka e re, me kokën pas.

I shik...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

Si ta dini se i pëlqeni atij?
M A X
21-01-2020, 22:30:01
Si ta dini se i pëlqeni atij? gjestet që tregojnë mendimet e meshkujve
 

Si ta kuptoni nëse dikush ju dëshiron apo ju tërheq vëmendjen

Gjestet shpeshherë zbulojnë mendimet që nuk shprehen me fjalë, prandaj më poshtë tregohen tetë nga gjestet kryesore që...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Të Ndryshme

10 gënjeshtra që i besojmë gjithmonë
M A X
21-01-2020, 22:22:07
Në jetë hasemi me një gamë të gjerë idesh klishe që supozohet të jenë të drejta ose të gabuara. Disa gjëra i dëgjojmë aq shpesh, saqë automatikisht fillojmë t’i pranojmë si të vërteta. Duke qenë se shumë nga këto ide të marra si të mirëqena janë të gabuara, ato mund të rëndojnë mbi ne për vite me ra...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

I duhet mashkulli femrës, apo femra mashkullit?
M A X
21-01-2020, 22:19:53
 

Marrëdhëniet e mashkullit dhe femrës me vite të tëra studiohen. Femrat janë nga Venera, meshkujt nga Marsi, femrat janë më të organizuara, meshkujt më të fuqishëm.

A mund të numërohen aq gjatë dallimet dhe ngjashmëritë e gjinive.
Mirëpo, ajo që në Harvard dëshir...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Moda | Estetika

Ja pse dukeni më të bukura para pasqyrës sesa në foto
M A X
21-01-2020, 22:12:24
 


Para se të dilni nga shtëpia, në pasqyrë dukeni bukur, mirëpo fotografitë tregojnë diçka tjetër. Pra, kujt t’i besohet? Çdo person është ballafaquar me atë shfaqje në pasqyrë dhe në fotografi, nganjëherë madje as që ngjajnë. Përse gjithmonë është kështu ndryshe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Këndi i Prindërve

Gabimet që bëjnë prindërit e rinj
M A X
21-01-2020, 22:08:01
Të gjithë prindërit bëjn gabime. Nuk e besoni këtë? Thjeshtë mendoni edhe për prindërit tuaj!
Menjëherë do t’iu bien në mend të gjitha gabimet që i kanë bërë gjatë rritjes tuaj.

E vërteta rreth kësaj çështje është se askush nuk është i pagabueshëm, e sidomos prindërit e rinjë. Por, n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Forumi i Vogëlushëve

Tiparet e fëmijëve inteligjentë
M A X
21-01-2020, 22:06:16
 

Për të gjithë prindërit fëmija i tij është më i zgjuari, më i bukuri, më i ëmbli dhe simpatiku që në momentet e para pas lindjes. Në të vërtetë nëse do të vëzhgoni me kujdes fëmijën tuaj do të mund të kuptoni diçka në lidhje me inteligjencën e tij nga veprimet që bën...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dashuria ⚤ Seksi

4 shenjat që tregojnë se duhet të ndaheni nga partneri juaj
M A X
21-01-2020, 22:04:06
 

Në fazat e hershme të një marrëdhënie, shumica prej nesh mendojnë se kanë gjetur partnerin ideal. Fatkeqësisht, më vonë kuptojnë se nuk ka qenë i duhuri dhe i vetmi por thjeshtë një i zakonshëm.

Por, ndonjëherë është shumë vështirë të identifikohet, sidomos kur keni ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Forumi i Vogëlushëve

6 mënyra se si prindërit shkatërrojnë suksesin e fëmijës së tyre
M A X
21-01-2020, 21:52:41
Sjellja prindërore ka një ndikim të madh në mënyrën se si fëmijët zhvillohen duke qenë mjaft të rëndësishëm në suksesin e tyre në të ardhmen.

Një studim nga “The Center for Parenting Education” zbuloi se fëmijët janë të ndikuar nga qëndrimi i prindërve, qoftë pozitivisht apo negativisht.<...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Puna | Biznesi

Njerëzit e suksesshëm - Cfarë i dallon
M A X
21-01-2020, 21:51:22
 

Shtatë fjali që njerëzit e suksesshëm nuk i përdorin
Suksesi i papritur i ndodh vetëm të rrallëve dhe atyre me fat. Për të tjerët zakonisht duhen vite të mundimshme të punës së madhe dhe hapa të vegjël përpara, që kërkon fleksibilitet të madh, analizë të kujdess...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Të Ndryshme

Gjërat që meshkujt duhet të dinë për femrat
M A X
21-01-2020, 21:49:00
 

Femrat janë të komplikuara, por shpesh mjaftojnë disa ‘truke’ të vogla për ta bërë të lumtur partneren tuaj.
Meshkujt mund të jenë miq dhe partner shumë të mirë, por nganjëherë (madje shumë herë) mund të bëjnë edhe më shumë. Disa fjali që femrave u vijnë gjithmo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Këndi i Prindërve

Këshilla mjekësore që i duhen çdo nëne të re
M A X
21-01-2020, 21:47:10
 

I duam të vegjlit tanë mirëpo, urrejmë kur ata sëmuren. Në fund të fundit, asnjë nënë nuk dëshiron të shohë fëmijën e saj në dhimbje dhe do të bëjë çmos që t`i ndihmojë.

Përderisa çdo nënë i ka metodat e saja të provuara dhe funksionale për të menaxhuar ënjtjet, gërv...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Psikologji & Sociologji

Stresi dhe Ankthi - Cili eshte dallimi?
M A X
21-01-2020, 21:45:16
 

Të dy, stresi dhe ankthi mund të ndikojnë në jetën tonë të përditshme, por nganjëherë po të bëjmë dallimin mes ankthit dhe stresit është e vështirë. Shoqata Psikologjike Amerikane (APA) e përshkruan stresin si ndjenjë e të qenit i mbingarkuar, i shqetësuar apo i rraskapitur, i ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri yt

Nuk ka postime te reja Temat e Dites

Korrupsioni me tenderat ne Shqiperi

M A X 13-01-2020, 09:37:19

Nuk ka postime te reja Biseda | Diskutime

Cfare ju irriton te mashkulli/femra?

Parloté 22-01-2020, 12:57:26

Nuk ka postime te reja Bota Sot

Vladimir Putin - Cari i Rusise moderne

kart hadasht 22-01-2020, 18:32:23

Nuk ka postime te reja Shqiptaria

Pervjetori i Masakres se Reçakut

M A X 16-01-2020, 15:53:34

Nuk ka postime te reja Pyetje/Pergjigje

Si mbahet trupi ne forme?

erlehta 20-01-2020, 21:00:12

Nuk ka postime te reja Diapazon Mendimesh

Psikopatia - Mendja psikopatike

M A X 21-01-2020, 22:35:10

Nuk ka postime te reja Teologjia

Si lindi Universi: A janë në një mendje, Bibla dhe shkenca?

Passion 11-01-2020, 13:12:54

Nuk ka postime te reja Kendi i Familjes

Gabimet që bëjnë prindërit e rinj

M A X 21-01-2020, 22:08:01

Nuk ka postime te reja Zeri Letrar

23 shprehje nga Fjodor Dostojevski

M A X 21-01-2020, 20:05:05

Nuk ka postime te reja Historia

Kongresi i Lushnjes

M A X 21-01-2020, 20:02:36

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja Trupi | Shendeti

Gjumi

M A X 22-01-2020, 13:27:37

Nuk ka postime te reja Moda | Estetika

Bark seksi per 8 minuta

M A X 23-01-2020, 15:03:20

Nuk ka postime te reja Sporti

Ndryshon formula e Champions League

erlehta 19-01-2020, 15:12:19

Nuk ka postime te reja Foto | Video

Earthporn - Toka fantastike

M A X 22-01-2020, 16:37:12

Nuk ka postime te reja Art | Kulture

Ndërron jetë aktori Xhevdet Feri

erlehta 17-01-2020, 07:35:11

Nuk ka postime te reja Muzika

DJ Regard - Nje tjeter shqiptar kap majat e suksesit boteror ne muzike

erlehta 20-01-2020, 16:08:47

Nuk ka postime te reja VIP

Loredana dhe Mozzik drejte ndarjes?

Parloté 23-01-2020, 10:58:23

Moderatore: sorelina, BabyDance
Nuk ka postime te reja Dashuria ⚤ Seksi

Kush tradheton me shum Meshkujt apo Femrat.

Parloté 22-01-2020, 13:05:06

Nuk ka postime te reja Lojra

Testi më i shkurtër i inteligjencës

M A X 21-01-2020, 20:10:41

Nuk ka postime te reja Barsaleta | Humor

Foto Qesharake

M A X 10-01-2020, 10:35:56

Nuk ka postime te reja Ushqimi | Kuzhina

Kafe turke apo kafe greke?

M A X 21-01-2020, 21:32:16

Nuk ka postime te reja Shkenca

Muri i Madh Kinez!

M A X 21-01-2020, 22:17:12

Nuk ka postime te reja Tech

PHP vs. PYTHON per Programim ne Web

Qytetari ri 21-01-2020, 23:47:01

Nuk ka postime te reja Puna | Biznesi

Si mund te behesh Milionier?

Parloté 23-01-2020, 10:24:41

Nuk ka postime te reja Të Ndryshme

10 gënjeshtra që i besojmë gjithmonë

M A X 21-01-2020, 22:22:07

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board