Influencer / Blogger - 31

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Influencerat, blogerat dhe yjet e internetit shqiptar.

BabyGirlⓋⓛⓅ
01-07-2013, 18:14:27

Pajtim Vranici (info foto video)

Teme informative dhe diskutimesh per Pajtim Vranici. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

SteriOtipi B
24-05-2013, 12:36:55

Gafur Cukiqi (info foto video)

Teme informative dhe diskutimesh per Gafur Cukiqi. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-05-2013, 04:50:02

Kleoniki Delijorgji: Do doja të sfiloja për “Victoria’s Secret”

Kleoniki Delijorgji: Do doja të sfiloja për “Victoria’s Secret”      Miss-i i vitit me dy kurora dhe është vetëm 16 vjeçe. Kleoniki Delijorgji, e përzgjedhura e vitit 2012 si “Miss Shqipëria” e “Miss Globe”, rrëfen jetën e një vajze që i jep rëndësi kohës, dashurisë dhe ambicies...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

flutur
14-05-2013, 11:34:07

Diana Bajraj (info foto video)

Temë për influenceren Diana Bajraj. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
13-05-2013, 14:26:06

Milot "K-Albo" (info foto video)

Teme informative dhe diskutimesh per K-Albo. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe