Influencer / Blogger - 9

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Influencerat, blogerat dhe yjet e internetit shqiptar.

M A X
22-04-2020, 11:56:43

Lorena Peposhi (Lajme, Info, Foto, Video)

Lorena eshte nje modele shqiptare ne Instagram Lorena Peposhi No ones ❤️ 📚FSHN Sis @kejsi.selimaj 💋 Profili i saj ne IG https://www.instagram.com/lorena_peposhi/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-04-2020, 23:49:07

Beti Njuma (Lajme, Info, Foto, Video)

Teme per gazetaren Beti Njuma 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:06:46

Enciola Hoxha (Lajme, info, foto, video)

IG Star Enciola Hoxha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 18:51:20

Fabiona Gashi (Lajme, info, foto, video)

IG Star Fabiona Gashi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:19:11

Rina Krasniqi (info, foto, video)

Rina KrasniqiPrincMassage - 049 83 83 00 😍https://www.instagram.com/rinakrasniqi1996/ 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:18:57

Rina Krasniqi 99 (info, foto, video)

Rina 🇦🇱🇩🇪Dm for cooperationModels everywhere ❤️https://www.instagram.com/rinakrasniqi99/ 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:11:17

Diellza Murturi (info, foto, video)

Influencer Diellza Murturi 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 12:10:50

Angela m94 (info, foto, video)

Teme per influencer Angela 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:39:50

Sindi Sulaj (info, foto, video?

Teme per IG influencer Sindi Sulaj 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe






M A X
29-05-2019, 10:49:16

Dani Xhemika (info, foto, video)

Teme per artistin Xhani Demika 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 10:35:51

Arbana Lushaj (info foto video)

Teme per influenceren Arbana Lushaj 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:26:05

Ernisa Xhoka (info foto video)

Teme per influenceren Ernisa Xhoka 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:25:46

Xheneta Emini (info foto video)

Temë per influenceren Xheneta Emini 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:14:36

Franc Koruni (info foto video)

 Teme per kengetarin Franc Koruni. Ig @franckoruni
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:13:24

Gjergj Muzaka (info foto video)

Teme per futbollistin Gjergj Muzaka. Ig @gjergj_muzaka 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:12:17

Xhesika Polo (info foto video)

Teme për këngëtaren Xhesika Polo. Ig @xhesikapoloo 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 19:07:07

Niko Komani (info foto video)

Temë per artistin Niko Komani. Ig @nikokomani 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 15:10:30

Egzona Muqiqi (info foto video)

Teme per influenceren Egzona Muqiqi IG@egzona.muqiqi 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 15:03:02

Edon Zhegrova (info foto vide

Teme per Edon Zhegrova. Ig@edonzhegrova 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 14:37:57

Eraldo Rexho (info foto video)

Teme per Eraldo Rexho. IG@eraldorexho 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 14:37:35

Sarah Berisha (info foto video)

Teme per influenceren Sarah Berisha. IG@sarah.berisha 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe








M A X
28-05-2019, 12:49:29

Ernest Zymberaj (info foto video)

Teme per Ernest Zymberaj
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe