Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Influencerat, blogerat dhe yjet e internetit shqiptar.

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Suzana Tahiri (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 19:22:46
 Screenshot_20230129-192222.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Shqipe Abazi (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 19:04:00
...shqipeabaziofficial_1675015352462.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Majlinda Citaku (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 19:01:40
 majlindacitaku__1675015156903.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Stela Karcanaj (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 18:58:27
 stela.karcanaj_1675015090851.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Regana Mejdani (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 17:58:42
...reganabeauty_1675011484934.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Kejda Miki (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 17:54:41
 kejdamiki_1675011130966.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Flaka Krelani (Lajme, Info, Foto, Video)

Vip News
29-01-2023, 17:50:29
 flaka.krelani_1675010780757.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina

Xheni Brahaj (info, foto, video)

Vip News
29-01-2023, 17:45:21
 xhenibrahaj_1675010645099.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Erjola Doci (info, foto, video)

Vip News
29-01-2023, 17:23:24
 doci.erjola_1675009260825.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Doris Murati (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 15:58:55
 doris_murati_1675002782159.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Majla Ballkoci (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 15:46:10
 majla_ballkoci_1675003111279.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, omega

Aulona Limani (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 15:42:31
Per wizzair Screenshot_20230129-154157.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
29-01-2023, 15:28:04
....kiaratito_1674989117233.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Elvira Ceta (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 15:21:58
 elviraceta_1674989318472.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Hanife Limani (info foto video)

Vip News
29-01-2023, 09:34:48
....hanife_l_1674928062308.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Hana Galica (info foto video)

Vip News
28-01-2023, 18:24:40
 hannagalica_1674926625519.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Stellina, olti

Inis Muca (info foto video)

Vip News
28-01-2023, 18:21:56
 inis.muca_1674926447562.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News, Lajmet

Fᴀᴛᴊᴏɴᴀ ♉︎ (Lajme, Info, foto, video)

Vip News
28-01-2023, 18:20:23
 _fat.jona_1674926370942.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Elda Toska (info foto video)

Vip News
28-01-2023, 18:16:54
...elddatoska_1674925509536.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vip News

Aida Shtino (info foto video)

Vip News
28-01-2023, 17:44:28
 shtinoaida_1674771277944.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe