Arbenita Ismajli (Lajme, info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Arbenita Ismajli (Lajme, info, foto, video)

Arbenita Ismajli (Lajme, info, foto, video)

· 15 · 735

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 17:07:02
Teme per Arbenita Ismajli
 
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 20:32:45 nga M A X »

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-04-2020, 23:08:42
Duke qenë ndër modelet më të ndjekura shqiptare, fansat i presin me kërshëri fotografitë e reja që i publikon Arbenita Ismajli në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi 407 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme që tregojnë bukurinë e saj. /telegrafi

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-04-2020, 23:13:11
Arbenita is famous for her arbenitalsmajli Instagram account. She has gained massive popularity for her glamorous fashion modeling and hter with lifestyle photos. She began her Instagram account in November 2017. As of October 2019, she has 384,000 followers on Instagram. [1] [3]
Currently, Arbenita is represented by The Industry LA
Arbenita was born in Macedônia and is of Albanian ethnicity. She grew up in North Macedonia and enjoys the Mediterranean lifestyle. Abenita is passionate about art. [1]
In 2019, Arbenita began dating Fero, a Kosovan rapper./everypedia

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-05-2020, 20:33:30
 

 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-05-2020, 00:09:01
 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-06-2020, 16:57:25
Ditën e djeshme mediat u pushtuan nga lajmi se Arbenita ka bërë ndërhyrje estetike.
Kjo pasi një klinikë në Rusi ka publikuar pamje të ndërhyrjeve të Arbenitës në fytyrë dhe transformimit të saj. Ka qenë doktoresha e klinikës ajo që ka ndarë fotot “Para dhe pas” të modeles shqiptare në InstaStory.


Nga pamjet, Arbenita ka kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe ka realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.
Së fundmi, pas këtyre lajmeve ka ardhur edhe reagimi i vetë modeles, e cila duket se është rikthyer në Instagram, pak orë pasi ‘u zhduk’ nga rrjetet sociale.


Ajo ka postuar një video në Insta Story, ku i mohon këto lajme dhe i quan shpifje, por nuk ka dhënë asnjë sqarim rreth fotos së publikuar nga klinika ruse./lapsi

“E mësuar me shpifjet e juaja.”
 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-07-2020, 20:08:44
 

 

 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 15-07-2020, 20:11:15
 

 

 

 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 15-07-2020, 20:12:40
Arbenita tregon fundshpinen seksi e veshur me tanga
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 09-09-2020, 23:22:28
Në qershor të këtij viti bënë xhiron e rrjetit disa foto të modeles Arbenita Ismajli, të publikuara nga një klinikë e ndërhyrjeve estetike në Rusi.Ka qenë doktoresha e klinikës ajo që ka ndarë fotot “Para dhe pas” të modeles shqiptare në InstaStory.
Nga pamjet, tregohej se Arbenita kishte kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe kishte realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.Pasi fotot qarkulluan në rrjet, modelja reagoi e revoltuar, duke u shprehur se ishte lodhur nga shpifjet e shumta për të.Mirëpo, ndryshe është përgjigjur doktoresha e klinikës në Rusi, e cila është pyetur posaçërisht për Arbenita Ismajlin në pyetjet e saj në InstaStory.

“A publikon foto të ndonjë personi që s’ka qenë në klinikën tënde? Arbenita Ismajli thotë që fotot e saj janë shpifje.”

“Unë nuk publikoj foto të pavërteta, vetëm foto të punës time.”- është përgjigjia e saj./lapsi.al

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 28-11-2020, 01:00:06
 

 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 28-11-2020, 01:00:23
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 24-02-2021, 23:00:52
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 24-02-2021, 23:01:01
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 24-02-2021, 23:01:16
 

Temat e fundit