×

Arbenita Ismajli (Lajme, info, foto, video)

Arbenita Ismajli (Lajme, info, foto, video)

· 6 · 117

 • Postime: 21103
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:07:02
Teme per Arbenita Ismajli
 
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 20:32:45 nga M A X »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:08:42
Duke qenë ndër modelet më të ndjekura shqiptare, fansat i presin me kërshëri fotografitë e reja që i publikon Arbenita Ismajli në rrjetet sociale.

Bukuroshja numëron mbi 407 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme që tregojnë bukurinë e saj. /telegrafi

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-04-2020, 23:13:11
Arbenita is famous for her arbenitalsmajli Instagram account. She has gained massive popularity for her glamorous fashion modeling and hter with lifestyle photos. She began her Instagram account in November 2017. As of October 2019, she has 384,000 followers on Instagram. [1] [3]
Currently, Arbenita is represented by The Industry LA
Arbenita was born in Macedônia and is of Albanian ethnicity. She grew up in North Macedonia and enjoys the Mediterranean lifestyle. Abenita is passionate about art. [1]
In 2019, Arbenita began dating Fero, a Kosovan rapper./everypedia

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-05-2020, 20:33:30
 

 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 27-05-2020, 00:09:01
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 20-06-2020, 16:57:25
Ditën e djeshme mediat u pushtuan nga lajmi se Arbenita ka bërë ndërhyrje estetike.
Kjo pasi një klinikë në Rusi ka publikuar pamje të ndërhyrjeve të Arbenitës në fytyrë dhe transformimit të saj. Ka qenë doktoresha e klinikës ajo që ka ndarë fotot “Para dhe pas” të modeles shqiptare në InstaStory.


Nga pamjet, Arbenita ka kryer një ndërhyrje me fillers (mbushës) në hundë, drejtim nofulle, si dhe ka realizuar trendin më të ri të kozmetikës, “Sytë dhelpër”.
Së fundmi, pas këtyre lajmeve ka ardhur edhe reagimi i vetë modeles, e cila duket se është rikthyer në Instagram, pak orë pasi ‘u zhduk’ nga rrjetet sociale.


Ajo ka postuar një video në Insta Story, ku i mohon këto lajme dhe i quan shpifje, por nuk ka dhënë asnjë sqarim rreth fotos së publikuar nga klinika ruse./lapsi

“E mësuar me shpifjet e juaja.”