×

Arta Nitaj (Lajme, Info, foto, video)

Arta Nitaj (Lajme, Info, foto, video)

· 5 · 80

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 03-03-2020, 15:56:43
Inluencer dhe TV Hoster Arta Nitaj
 
« Editimi i fundit: 15-05-2020, 23:31:30 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-04-2020, 16:28:54
Netët arabe të Arta Nitajt, zbulohet klubi në Dubai ku u ofron shoqëri pasanikëve. Është komentuar gjatë në media për modelet shqiptare që po bëjnë jetë super luksoze e që shtëpi e dytë për shumë prej tyre është bërë Dubai. Në mesin e tyre edhe Arta Nitaj e cila pjesën më të madhe të kohës po e kalon atje, e madje po vazhdon të shijoj ditët e nxehta të këtij vendi.

Billionaire Mansion” është klubi në të cilin punon edhe vet modelja Arta Nitaj, e kjo gjë figuron edhe në faqen zyrtare të tyre. Madje në këtë klub ofrohen edhe performanca të ndryshme, si dhe ato nga këngëtarë të famshëm, duke qenë se është një nga klubet më me nam në Dubai./blic

Arta ne IG https://www.instagram.com/artaanitaj/

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 15-05-2020, 23:32:59
Arta Shumengjyreshja
 

 

 

 
vipja
#3 ne: 26-05-2020, 11:43:52
Sa e gjate eshte Arta Nitaj? Kush e di?

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 27-05-2020, 00:12:42
 
 

Arta Imeri (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 11:58:38
nga M A X
Arta Kabashi (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 27-05-2020, 00:19:01
nga M A X
Arta Elezaj (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 17-04-2020, 22:06:52
nga M A X
Dy shqiptaret e arta te xhudos

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 11-02-2020, 10:40:22
nga M A X
Rregulla të arta për të ngrënë shëndetshëm

Nisur nga M A XRubrika Tryeza

Postimi i fundit 18-01-2020, 19:53:27
nga erlehta