×

Blerina Braka (info, foto, video)

Blerina Braka (info, foto, video)

· 2 · 59

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-04-2020, 17:24:15
Blerina Braka https://www.instagram.com/blerinabraka/
New song "COHU"👇🏻

  • Postime: 21111
InfoZ
#1 ne: 25-06-2020, 00:01:18
 

Blerina Braka është penduar që ka shpenzuar shumë lekë për realizimin e një klipi që mesa duket nuk ia ka vlejtur aspak.

E ftuar ditën e  sotme në emisionin “Trokit”, ajo është shprehur se ka paguar 6000 euro për një këngë që aktualisht e ka fshirë nga Youtube-i.

Për çudinë e të gjithëve  përgjigja e saj ishte: “Një këngë idiote, ‘Se parfe’. Kam shpenzuar 6000 euro. Skandaloze. Lekë të hedhura kot, në plehra. E kam hequr nga Youtube, nuk është. I jep lekët pak nga pak, dhe në fund thua çfarë bërë?”/lapsi
 

Blerina Gjylameti (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 17:23:12
nga M A X
Blerina Matraku (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 17:22:28
nga M A X
Blerina Bokshi Gjikolli (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 17:21:40
nga M A X
Blerina 🌜🌛 (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 17:20:29
nga M A X
Blerina Bombaj (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 17:19:25
nga M A X