×

Bora Zemani (Lajme, Info, foto, video)

Bora Zemani (Lajme, Info, foto, video)

· 4 · 106

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 03-03-2020, 16:02:22
Influencer dhe TV Hoster Bora Zemani

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:56:30
 

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë sjellë për publikun emisionin “3-shat”, që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Sikundër shihet edhe në videon në fjalë, Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie, ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Bora ne IG https://www.instagram.com/borazemani/
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 13:32:51 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 11-05-2020, 13:33:17
 

“Kush e gjen ku do jem nesër?”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shfaqet në skenën e programit për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Në këtë postim Bora shfaqet e veshur sportive, megjithatë nuk dihet se çfarë ‘look-u’ ka menduar ajo për mbrëmjen e nesërme.

Kujtojmë se Zemani është vetë mami i një djali të vogël, të quajtur Arbor, me të cilin është mjaft e lidhur ndaj me siguri përgjigjet e sinqerta përballë fëmijëve nuk do të mungojnë./revistawho.com

  • Postime: 21111
InfoZ
#3 ne: 24-06-2020, 22:57:41
Bora Zemani prej vitesh drejtoi emisione sportive, por tashmë duket se e ka lënë pas moderimin sportiv dhe bashkë me binjakët Veshaj prezantojnë emisionin 3Shat.
 

Si krijohet bora?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 01:09:38
nga M A X
Prindër me ngjyrë me foshnjë të bardhë si bora

Nisur nga BerniRubrika Mix

Postimi i fundit 22-07-2010, 08:47:06
nga sandrina
BORA

Nisur nga erlehtaRubrika Gjeografia Fizike

Postimi i fundit 14-09-2005, 09:12:28
nga erlehta