Bora Zemani (Lajme, Info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bora Zemani (Lajme, Info, foto, video)

Bora Zemani (Lajme, Info, foto, video)

· 8 · 406

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 16:02:22
Influencer dhe TV Hoster Bora Zemani
 
« Editimi i fundit: 19-02-2021, 21:54:55 nga 12:51 »

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-04-2020, 23:56:30
 

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë sjellë për publikun emisionin “3-shat”, që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Sikundër shihet edhe në videon në fjalë, Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie, ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Bora ne IG https://www.instagram.com/borazemani/
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 13:32:51 nga M A X »

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-05-2020, 13:33:17
 

“Kush e gjen ku do jem nesër?”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shfaqet në skenën e programit për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Në këtë postim Bora shfaqet e veshur sportive, megjithatë nuk dihet se çfarë ‘look-u’ ka menduar ajo për mbrëmjen e nesërme.

Kujtojmë se Zemani është vetë mami i një djali të vogël, të quajtur Arbor, me të cilin është mjaft e lidhur ndaj me siguri përgjigjet e sinqerta përballë fëmijëve nuk do të mungojnë./revistawho.com

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 24-06-2020, 22:57:41
Bora Zemani prej vitesh drejtoi emisione sportive, por tashmë duket se e ka lënë pas moderimin sportiv dhe bashkë me binjakët Veshaj prezantojnë emisionin 3Shat.

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 28-11-2020, 00:15:28
 

Bora ne drejtim te Perputhen ne Top Channel
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 28-11-2020, 00:16:04
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 19-02-2021, 21:52:18
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 19-02-2021, 21:53:26
 

 

 

Temat e fundit