Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 00:16:04 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 00:15:28 »

 

Bora ne drejtim te Perputhen ne Top Channel
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-06-2020, 22:57:41 »

Bora Zemani prej vitesh drejtoi emisione sportive, por tashmë duket se e ka lënë pas moderimin sportiv dhe bashkë me binjakët Veshaj prezantojnë emisionin 3Shat.
Postuar nga: M A X
« ne: 11-05-2020, 13:33:17 »

 

“Kush e gjen ku do jem nesër?”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shfaqet në skenën e programit për fëmijë ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Në këtë postim Bora shfaqet e veshur sportive, megjithatë nuk dihet se çfarë ‘look-u’ ka menduar ajo për mbrëmjen e nesërme.

Kujtojmë se Zemani është vetë mami i një djali të vogël, të quajtur Arbor, me të cilin është mjaft e lidhur ndaj me siguri përgjigjet e sinqerta përballë fëmijëve nuk do të mungojnë./revistawho.com
Postuar nga: M A X
« ne: 20-04-2020, 23:56:30 »

 

Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë sjellë për publikun emisionin “3-shat”, që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Sikundër shihet edhe në videon në fjalë, Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie, ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Bora ne IG https://www.instagram.com/borazemani/
Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 16:02:22 »

Influencer dhe TV Hoster Bora Zemani