×

Elda Geca (Lajme, info, foto, video)

Elda Geca (Lajme, info, foto, video)

· 3 · 82

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:42:30
Teme per Elda Geca
 
« Editimi i fundit: 05-06-2020, 11:31:59 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 22-04-2020, 11:45:36
Elda Geca, bukuroshja e cila garon në “Miss shqiptarja në botë”
Në këtë event ku do të kenë mundësi të konkurojnë vajza nga gjitha vendët e botës ku ka shqiptarë, qëllimi i këtij spektakli është të zgjedhë vajzën më të bukur shqiptare dhe të kurorzoi atë me çmimin “MISS SHQIPTARJA NE BOTE”.

Zvicra do të jetë vendi, ku vajzat më të bukura shqiptare nga Shqipëria, Kosova, dhe diaspora shqiptare do të hynë në garë për më të bukurën shqiptare në botë, shkruan parrotlla.

Garës më të madhe të bukurisë “Miss shqiptarja në botë” i është bashkuar edhe bukuroshja Elda Geca.

Në një intervistë për Gazetën Online parrotlla.net, bukuroshja shqiptare ka deklaruar që për të është hera e parë që merr pjesë në një garë kaq të madhe të bukurisë.

“Është hera e parë që marr pjesë në një garë kaq të madhe të bukurisë. Ndërsa, unë kam marr pjesë vitin e kaluar në spektaklin “Kreatori më i mire shqiptar”.

Ajo ka theksuar se në këtë garë ka shumë konkurrencë, dhe mesazhi i saj është që të fitojë vajza më e bukur shqiptare. /parrotlla.net/

Elda Geca ne IG https://www.instagram.com/eldagecaa/

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 05-06-2020, 11:32:50
 

 
 

Elda Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:27:29
nga M A X
Elda Pema (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 21:57:58
nga M A X
Miss World 2007 (Shqiperia perfaqsohet me ELDA DUSHI )

Nisur nga ProudToBeAlbanianRubrika Miss

Postimi i fundit 02-12-2007, 03:45:28
nga ProudToBeAlbanian