×
Hyrja
Profili

Elena Preteni (info, foto, video)

Elena Preteni (info, foto, video)

· 1 · 72

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 23-04-2020, 12:53:00
Y24 From ks🇽🇰
 elenapre👻
IG https://www.instagram.com/elenapreteni/
 

Elena Qirici, artistja shqiptare që pushtoi Hollivudin !

Nisur nga BerniRubrika VIP

Postimi i fundit 22-05-2008, 15:53:34
nga Berni
Elena nderron fene dhe behet Amina

Nisur nga ibraimRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 03-10-2005, 14:31:31
nga ibraim