×

Erza Jusaj (Lajme, info, foto, video)

Erza Jusaj (Lajme, info, foto, video)

· 5 · 108

  • Postime: 21103
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:18:03
« Editimi i fundit: 07-05-2020, 16:47:38 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 22:49:51
 

Viti 2017 ishte viti kur qyeti i Pejës vendosi të kurorëzonte më të bukurën e këtij qyteti Erza Jusaj-in, vajza e biznesmenit kosovar z. Shkelzen Jusaj pronar i Petrol Company dhe i rrejtit të restauranteve Be Happy.

Erëza Jusaj përpos bukurisë që e ka të trashëguar, Erëza ka aftësi dhe për modelizëm, edhe pse rrallë dhe pa kompenzim ka merrë pjesë në disa sfilata të ndryshme për emra të njohur në Kosovë, po ashtu edhe shumë pjesëmarrje në reklama të ndryshme televizive.

Erëza Jusaj kishte pranuar ftesë për të marrur pjesë në garën e Miss Universe, mirëpo Erëza ende nuk i kishte mushur të 18-at, i cili ishte kriter obligativ për të marrur pjesë në këtë garë bukurie.

Erëza Jusaj në mbrëmjen e së shtunës ka mahnitur të gjithë të pranishmit të cilët shoqeruan maturanët e “Mehmet Akif” në parakalimin e tyre në Prishtinë./GazetaExpress

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-04-2020, 22:51:13

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 15-05-2020, 22:25:48
 

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 05-06-2020, 09:36:55
 
 

Erza Aqerimi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:26:31
nga M A X
Erza Ahmeti (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:34:14
nga M A X
Fitore Fifi - Erza Gashi (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 03-03-2020, 17:46:24
nga InfoZ