×

Eva Ndoja (Lajme, info, foto, video)

Eva Ndoja (Lajme, info, foto, video)

· 3 · 83

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:20:01
Teme per Eva Ndojan

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 22:47:00
Eva Ndoja është këngëtare e njohur. Eva Ndoja eshte kengetare e re e cila eshte bere e njohur per publikun shqiptar per shkak te zerit te saj te vecante dhe sensualitetit. Ajo ka filluar karrieren e saj muzikore si nje hobi ku ne vitin 2014 ku ne bashkepunim me mikeshen e saj Fibi publikoi 2 kenge teper verore 'Namana' dhe 'Loqka jeme'./tekste shqip

Profili ne IG https://www.instagram.com/evandoja_/

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 05-06-2020, 09:40:01
 
 

Vera ne Foto

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 29-05-2020, 15:02:12
nga M A X
Foto fenomenale te bera me dron

Nisur nga InfoZRubrika Imazhe

Postimi i fundit 25-05-2020, 13:57:56
nga InfoZ
bota islame lajme

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:07:38
nga InfoZ
foto historike shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:55:23
nga InfoZ
lajme nga maqedonia

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:50:09
nga InfoZ