×
Hyrja
Profili

Fatma Haxhialiu (Lajme, Info, foto, video)

Fatma Haxhialiu (Lajme, Info, foto, video)

· 6 · 147

  • Postime: 21587
InfoZ
ne: 03-03-2020, 16:04:55
TV dhe Internet celebrity Fatma Haxhialiu

  • Postime: 26672
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:53:02
Fatma Haxhialiu https://www.instagram.com/
Ajo e Thumbit 👀🐝👉Kryeredaktore: @blitz.al 👉Ceo&Cofounder @fatmarrela 👉ThumbOn ne You tube👇
youtu.be/j6Wr6tKE_yk

  • Postime: 26672
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-04-2020, 23:54:35
Moderatoren Fatma Haxhialiu e kemi parë shpesh herë si thumbuese dhe ironike në ekran, por ekziston një anë tjetër e saj që është dashuria.

Prej vitesh gëzon romancën e dashurisë me Përparimin, historinë e së cilës e ka rrëfyer në një intervistë për emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj.

Fatma Haxhialiu: Ne kemi kaluar shumë histori bashkë. Kemi qenë dy studentë, ka qenë dashuria romantike në formën e saj më të pastër se unë kam qenë 19 vjeçe, ai 24. Ai e kishte jetën e rregulluar në Kosovë, do hynte atje në komunën e Prizrenit. Më gjeti mua dhe fati i tij i zi, ndryshoi çdo gjë në minutë të fundit, është e pakonceptueshme për familjen e tij. Ai e la diplomën enkas, i tha nuk e mora dot që ta shtynte dhe një vit këtu. Të familjes së tij u shqetësuan, se kuptuan dot, ishte një ndryshim i beftë, pastaj tregoi që mendoj të sistemohej këtej. Nuk ishte i thjeshtë se nuk kishte njohje këtu, ishte i vetëm.

Rudina Dembacaj: Pse nuk shkove ti në Kosovë?

Fatma Haxhialiu: Nuk bëhej fjalë fare, nuk diskutohej. Ai kishte 6 vjet këtu.

Rudina Dembacaj: Keni kaluar krizë?

Fatma Haxhialiu: Patjetër që po.

Rudina Dembacaj: Keni menduar ndonjëherë po ç’dua unë me këtë?

Fatma Haxhialiu: Po mi patjetër. Ne kemi një gjë që flasim shumë dhe e themi. Komunikimi është çelësi./OraNews

  • Postime: 26672
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 20-04-2020, 23:54:51

  • Postime: 21587
InfoZ
#4 ne: 01-08-2020, 16:10:29
 

  • Postime: 26672
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 18-08-2020, 21:57:56
 

Temat e fundit