×

Genta Gjalpi (Lajme, info, foto, video)

Genta Gjalpi (Lajme, info, foto, video)

· 3 · 69

  • Postime: 21520
InfoZ
ne: 03-03-2020, 18:30:58
Teme per Gentiana Gjalpi

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-04-2020, 17:23:00
Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit, Genta Gjalpi ka treguar dhe disa detaje intime rreth jetës së saj.

Për fat të keq, i dashuri i ish-banores së BB ndodhet në Itali në këtë kohë pandemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa marrëdhënie seksuale. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet. Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka në karantinë./dosja.al

Profili i Gentes ne IG https://www.instagram.com/genta_gjalpi

  • Postime: 21520
InfoZ
#2 ne: 15-07-2020, 21:19:02
 
 

Genta Hodo (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 22:08:40
nga M A X
Genta Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:30:45
nga M A X
Genta Haxhimusa (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 20-04-2020, 22:58:20
nga M A X
Genta, shembulli me i mire

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 28-09-2011, 14:50:18
nga Vip News
Genta Ismajit i bie pazari, në koncerte me më pak para

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 25-09-2011, 18:00:10
nga Charlie