Genta Gjalpi (Lajme, info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Genta Gjalpi (Lajme, info, foto, video)

   Genta Gjalpi (Lajme, info, foto, video)

  · 11 · 907

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  ne: 03-03-2020, 18:30:58
  Teme per Gentiana Gjalpi

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 21-04-2020, 17:23:00
  Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit, Genta Gjalpi ka treguar dhe disa detaje intime rreth jetës së saj.

  Për fat të keq, i dashuri i ish-banores së BB ndodhet në Itali në këtë kohë pandemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa marrëdhënie seksuale. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet. Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka në karantinë./dosja.al

  Profili i Gentes ne IG https://www.instagram.com/genta_gjalpi

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 15-07-2020, 21:19:02
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 18-08-2020, 21:29:16
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 18-11-2020, 09:05:44
  Ne kopertinen e revistes klan
   

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 18-11-2020, 09:06:54
   

   

   

   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 27-02-2021, 23:45:32
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #7 ne: 03-08-2022, 14:44:27
   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 03-08-2022, 14:44:48
   

   

  • Postime: 1633
  • Karma: +0/-0

  #9 ne: 03-08-2022, 14:45:07
   

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #10 ne: 14-01-2023, 18:51:32
   

  Temat e fundit