Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 14-01-2023, 18:51:32 »

 
Postuar nga: stellina
« ne: 03-08-2022, 14:45:07 »

 
Postuar nga: stellina
« ne: 03-08-2022, 14:44:48 »

 

 
Postuar nga: stellina
« ne: 03-08-2022, 14:44:27 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-02-2021, 23:45:32 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-11-2020, 09:06:54 »

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-11-2020, 09:05:44 »

Ne kopertinen e revistes klan
 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 21:29:16 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 15-07-2020, 21:19:02 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 21-04-2020, 17:23:00 »

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit, Genta Gjalpi ka treguar dhe disa detaje intime rreth jetës së saj.

Për fat të keq, i dashuri i ish-banores së BB ndodhet në Itali në këtë kohë pandemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa marrëdhënie seksuale. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet. Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka në karantinë./dosja.al

Profili i Gentes ne IG https://www.instagram.com/genta_gjalpi