Kadrie Canolli (Lajme, info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kadrie Canolli (Lajme, info, foto, video)

Kadrie Canolli (Lajme, info, foto, video)

· 9 · 633

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 17:27:44
Teme per Kadrie Canollin
 

 
« Editimi i fundit: 07-05-2020, 09:35:29 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-04-2020, 13:30:29
KADRIE CANOLLI
TV Host / Presenter
Journalist
Corporate Communication BKT
Finalist Miss Shqipëria
Miss Civilization of the World...
@marciano model
youtu.be/calw5fEY1h8

Kadrie ne IG https://www.instagram.com/kadriecanolli/

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-06-2020, 10:22:09
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-11-2020, 14:24:08
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 25-11-2020, 14:32:18
 
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 22-02-2021, 22:51:22
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 22-02-2021, 22:51:40
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 22-02-2021, 22:51:52
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 15-03-2021, 10:59:52
 

Temat e fundit