Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 26-03-2021, 14:18:48 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-11-2020, 18:00:38 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-11-2020, 18:00:21 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-11-2020, 17:59:49 »

 

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 01-08-2020, 16:07:34 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 16-07-2020, 07:52:41 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 25-05-2020, 22:01:01 »

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 25-05-2020, 22:00:11 »

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 20-04-2020, 23:50:07 »

Keisi Medini vazhdon të jetë aktive në profilet e saja në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Imazhet që vënë në plan të parë dukjen e saj, tërheqin interesimin e ndjekësve dhe marrin pëlqime të shumta. Në këtë mënyrë, vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, po e ndjek trendin e yjeve që po i përdorin rrjetet sociale në këtë periudhë të pandemisë së coronavirusit. Keisi ka vendosur të ndjekë hapat e babait duke e provuar veten edhe në muzikë, ajo tashmë ka publikuar disa këngë, bashkëpunim edhe solo. /Telegrafi/

Keisi ne IG https://www.instagram.com/keisi.medini/
Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 16:10:29 »

Teme per Cassey Medinin