×
Hyrja
Profili

Keisi "Cassey" Medini (Lajme, Info, foto, video)

Keisi "Cassey" Medini (Lajme, Info, foto, video)

· 6 · 203

  • Postime: 21587
InfoZ
ne: 03-03-2020, 16:10:29
Teme per Cassey Medinin
 
« Editimi i fundit: 25-05-2020, 21:59:37 nga M A X »

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:50:07
Keisi Medini vazhdon të jetë aktive në profilet e saja në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Imazhet që vënë në plan të parë dukjen e saj, tërheqin interesimin e ndjekësve dhe marrin pëlqime të shumta. Në këtë mënyrë, vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, po e ndjek trendin e yjeve që po i përdorin rrjetet sociale në këtë periudhë të pandemisë së coronavirusit. Keisi ka vendosur të ndjekë hapat e babait duke e provuar veten edhe në muzikë, ajo tashmë ka publikuar disa këngë, bashkëpunim edhe solo. /Telegrafi/

Keisi ne IG https://www.instagram.com/keisi.medini/

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 25-05-2020, 22:00:11
 

 

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 25-05-2020, 22:01:01
 

 

  • Postime: 21587
InfoZ
#4 ne: 16-07-2020, 07:52:41
 

 

 

  • Postime: 21587
InfoZ
#5 ne: 01-08-2020, 16:07:34
 

Temat e fundit