Keisi "Cassey" Medini (Lajme, Info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keisi "Cassey" Medini (Lajme, Info, foto, video)

Keisi "Cassey" Medini (Lajme, Info, foto, video)

· 10 · 786

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 16:10:29
Teme per Cassey Medinin
 
« Editimi i fundit: 25-05-2020, 21:59:37 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-04-2020, 23:50:07
Keisi Medini vazhdon të jetë aktive në profilet e saja në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme.

Imazhet që vënë në plan të parë dukjen e saj, tërheqin interesimin e ndjekësve dhe marrin pëlqime të shumta. Në këtë mënyrë, vajza e këngëtarit të njohur, Sabiani, po e ndjek trendin e yjeve që po i përdorin rrjetet sociale në këtë periudhë të pandemisë së coronavirusit. Keisi ka vendosur të ndjekë hapat e babait duke e provuar veten edhe në muzikë, ajo tashmë ka publikuar disa këngë, bashkëpunim edhe solo. /Telegrafi/

Keisi ne IG https://www.instagram.com/keisi.medini/

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-05-2020, 22:00:11
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-05-2020, 22:01:01
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 16-07-2020, 07:52:41
 

 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 01-08-2020, 16:07:34
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 27-11-2020, 17:59:49
 

 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 27-11-2020, 18:00:21
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 27-11-2020, 18:00:38
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 26-03-2021, 14:18:48
 

Temat e fundit