Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video)

Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video)

· 21 · 536

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 15:57:49
Teme per Kiara Tito. Fashion influencer dhe Videoblogger

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-04-2020, 16:26:16
Kiara Tito rrëfen për fëmijërinë: Askush nuk më afronte te rrethi i atyre që ishin të popullarizuar në shkollë. Kiara Tito ishte shfaqur fillimisht si moderatore në programin rinor ‘Select’ në ekranin e ‘Top Channel’ dhe më pas si drejtuese e një emisioni të përjavshëm ‘Doktor Plastik’ në ‘Tv Klan’. Ajo ka treguar se e do shumë televizionin dhe ka arritur që të jetë e suksesshme.

E ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun, bukuroshja ka treguar se kur ishte e vogël njerëzit nuk e afronin, ndërsa sot që është e suksesshme i janë afruar dhe madje i kanë kërkuar që të dalin në kafe, transmeton TCH.

Kiara Tito ne IG https://www.instagram.com/kiaratito/

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-05-2020, 21:27:57
Kiara, foto e fundit bashke me qenushin
 

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-05-2020, 17:31:58
 

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-06-2020, 10:15:40
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 15-07-2020, 22:56:46
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 15-07-2020, 22:57:22
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 15-07-2020, 22:57:58
Me bikini
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 15-07-2020, 22:58:42
Bikini te kuqe
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 15-07-2020, 22:59:20
Kiara me bikini te zeza
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 15-07-2020, 22:59:45
Me fustan te kuq
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 01-08-2020, 18:33:07
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 21-11-2020, 23:56:23
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 26-11-2020, 13:26:09
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 26-11-2020, 13:26:49
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 26-11-2020, 13:27:26
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 26-11-2020, 13:27:58
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 26-11-2020, 13:28:20
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 18-02-2021, 17:02:23
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 18-02-2021, 17:02:38
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 28-02-2021, 22:33:21
 

Temat e fundit