×
Hyrja
Profili

Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video)

Kiara Tito (Lajme, Info, foto, video)

· 12 · 314

 • Postime: 21587
InfoZ
ne: 03-03-2020, 15:57:49
Teme per Kiara Tito. Fashion influencer dhe Videoblogger

 • Postime: 26673
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-04-2020, 16:26:16
Kiara Tito rrëfen për fëmijërinë: Askush nuk më afronte te rrethi i atyre që ishin të popullarizuar në shkollë. Kiara Tito ishte shfaqur fillimisht si moderatore në programin rinor ‘Select’ në ekranin e ‘Top Channel’ dhe më pas si drejtuese e një emisioni të përjavshëm ‘Doktor Plastik’ në ‘Tv Klan’. Ajo ka treguar se e do shumë televizionin dhe ka arritur që të jetë e suksesshme.

E ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun, bukuroshja ka treguar se kur ishte e vogël njerëzit nuk e afronin, ndërsa sot që është e suksesshme i janë afruar dhe madje i kanë kërkuar që të dalin në kafe, transmeton TCH.

Kiara Tito ne IG https://www.instagram.com/kiaratito/

 • Postime: 26673
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 17-05-2020, 21:27:57
Kiara, foto e fundit bashke me qenushin
 

 • Postime: 26673
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 25-05-2020, 17:31:58
 

 • Postime: 26673
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 05-06-2020, 10:15:40
 

 • Postime: 21587
InfoZ
#5 ne: 15-07-2020, 22:56:46
 

 • Postime: 21587
InfoZ
#6 ne: 15-07-2020, 22:57:22
 

 

 • Postime: 21587
InfoZ
#7 ne: 15-07-2020, 22:57:58
Me bikini
 

 • Postime: 21587
InfoZ
#8 ne: 15-07-2020, 22:58:42
Bikini te kuqe
 

 • Postime: 21587
InfoZ
#9 ne: 15-07-2020, 22:59:20
Kiara me bikini te zeza
 

 

 • Postime: 21587
InfoZ
#10 ne: 15-07-2020, 22:59:45
Me fustan te kuq
 

 • Postime: 21587
InfoZ
#11 ne: 01-08-2020, 18:33:07
 

Temat e fundit