Leonora Krasniqi (Lajme, info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Leonora Krasniqi (Lajme, info, foto, video)

Leonora Krasniqi (Lajme, info, foto, video)

· 6 · 408

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 17:41:30
Teme per Leonora Krasniqi
 
« Editimi i fundit: 22-05-2020, 01:17:23 nga M A X »

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-04-2020, 11:48:04
Leonora Krasniqi eshte nje modele shqiptare.
Ne Instagram Leonora poston vazhdimisht fotografi dhe ka nje numer te konsiderueshem ndjekesish https://www.instagram.com/leonorakrasniqi_/

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-05-2020, 01:17:41
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-11-2020, 23:07:00
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 23-02-2021, 10:37:15
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 23-02-2021, 10:37:38
 

Temat e fundit