Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 19-11-2020, 13:43:27 »

 

 

 
Postuar nga: InfoZ
« ne: 19-11-2020, 13:42:38 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 21-04-2020, 16:35:27 »

Majlinda Zeka dhe Majk marrin këtë vendim për djalin e tyre, Roanin
Majk dhe Majlinda u bënë prindër për herë të parë, para dy vitesh, shkruan GazetaBlic.Majlinda Zeka solli në jetë djalin të quajtur Roan. Menjëherë pak ditë pas lindjes, Majlinda i hapi dhe llogari në Instagram djalit të saj, ku i publikonte fotografi dhe video të ndryshme. Duket se me rregullimin e raporteve mes Majkut dhe Majlindës, raport ky për hatër të djalit, dyshja kanë marrë vendim t’ia mbyllin këtë llogari 2- vjeçarit.
Majlinda Zeka dhe Majk i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë, qysh në fillimet e shtatazënisë së modeles.Ndërsa, kunjat në rrjete sociale nuk mungonin ndaj njëri-tjetrit, madje vitin e kaluar Majk u shpreh i mllefosur se ishte Majlinda ajo që nuk e linta ta takonte Roanin, pasi reperi akuzohej nga fansat se nuk donte vet ta takonte./GazetaBlic

Majlinda Zaka ne IG https://www.instagram.com/majlindazeka1/
Postuar nga: InfoZ
« ne: 03-03-2020, 15:55:52 »

Teme per Influencer Majlina Zeka