Majlinda Zeka (Lajme, Info, foto, video) - Influencer

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Majlinda Zeka (Lajme, Info, foto, video)

Majlinda Zeka (Lajme, Info, foto, video)

· 4 · 170

  • Postime: 21826

ne: 03-03-2020, 15:55:52
Teme per Influencer Majlina Zeka
 
« Editimi i fundit: 16-07-2020, 08:29:17 nga InfoZ »

  • Postime: 26957
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-04-2020, 16:35:27
Majlinda Zeka dhe Majk marrin këtë vendim për djalin e tyre, Roanin
Majk dhe Majlinda u bënë prindër për herë të parë, para dy vitesh, shkruan GazetaBlic.Majlinda Zeka solli në jetë djalin të quajtur Roan. Menjëherë pak ditë pas lindjes, Majlinda i hapi dhe llogari në Instagram djalit të saj, ku i publikonte fotografi dhe video të ndryshme. Duket se me rregullimin e raporteve mes Majkut dhe Majlindës, raport ky për hatër të djalit, dyshja kanë marrë vendim t’ia mbyllin këtë llogari 2- vjeçarit.
Majlinda Zeka dhe Majk i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë, qysh në fillimet e shtatazënisë së modeles.Ndërsa, kunjat në rrjete sociale nuk mungonin ndaj njëri-tjetrit, madje vitin e kaluar Majk u shpreh i mllefosur se ishte Majlinda ajo që nuk e linta ta takonte Roanin, pasi reperi akuzohej nga fansat se nuk donte vet ta takonte./GazetaBlic

Majlinda Zaka ne IG https://www.instagram.com/majlindazeka1/

  • Postime: 21826

#2 ne: 19-11-2020, 13:42:38
 

 

 

  • Postime: 21826

#3 ne: 19-11-2020, 13:43:27
 

 

 

Temat e fundit