Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Vip News
« ne: 24-01-2023, 10:56:30 »

Blondi Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Blond Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Blond Krasniqi ka njoftuar se më datë 4 Gusht 2018, do publikojë videoklipin "Simpati". Më datë 4 Gusht 2018, Blondi publikon videoklipin "Simpati". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss. Më datë 27 Dhjetor 2018, Blond Krasniqi publikon videoklipin "Dashuri". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss
Teksteshqip.com
 
Postuar nga: M A X
« ne: 24-01-2023, 07:34:26 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 24-01-2023, 07:32:49 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-03-2021, 12:25:59 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-03-2021, 12:25:34 »

Postuar nga: M A X
« ne: 12-03-2021, 12:25:23 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-09-2013, 14:50:01 »

Temë për artistin Blondi Krasniqi.