×
Hyrja
Profili

Mimoza Thaqi – Motivuese

Mimoza Thaqi – Motivuese

· 1 · 210

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 30-04-2020, 14:02:03
 

Mimoza Thaqi është një ndër motivueset më të mëdha në trojet shqiptare. Ajo i arriti qëllimet e jetës së saj, dukë përmbushur nevojat shpirtërore, financiare, shëndetësore, familjare dhe tani qëllimi i saj i vetëm është të shpërndajë këtë përvojë dhe  informacion tek të gjithë ata që duan të jetojnë dhe përmbushin ëndrrat e tyre.Mimoza përmes Klubit “Im Power” shpërfaqë idenë se dashuria, dhembshuria, respekti reciprok, aktivizimi i potencialeve të brendshme  janë padyshim mjekësia universale për një shoqëri më vitale dhe të parapërgatitur për çfarëdo lloj sfide.
https://www.facebook.com/mimozathaqipage/
https://www.youtube.com/user/mimozathaqi
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 13:22:44 nga M A X »
 

Mimoza S. Krasniqi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 20:59:32
nga M A X
Mimoza Shkodra (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-07-2020, 08:46:38
nga InfoZ
Mimoza Mustafa (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 14-04-2020, 23:55:23
nga M A X
Mimoza Paraveli (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 15-04-2020, 00:13:45
nga M A X
Mimoza, Suela dhe Juela

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 26-11-2007, 18:15:35
nga erlehta