Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 00:34:58 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 00:34:26 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 00:26:31 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 22:05:44 »

Bikini pics
 
 

Postuar nga: 12:51
« ne: 06-05-2020, 00:57:27 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 21-04-2020, 16:46:30 »

Nevina Shtylla ishte 16 vjeçe kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”, në spektaklin që u organizua në Kalanë e Gjirokastrës. Atëherë gjimnaziste në vitin e dytë të shkollës “Ismail Qemali”, Nevina duket se këto vite ka hedhur hapat e duhur për të qëndruar në botën e televizionit. Viti 2017 ishte me fat për Nevinën, pasi, jo vetëm luajti si aktore protagoniste në filmin “Ti mund të më quash Xhon”, por mori edhe prezantimin e emisionit “Jo vetëm modë” dhe u shfaq si një nga partneret e Ardit Gjebresë, në netët finale të festivalit “Kënga Magjike” në Pallatin e Kongreseve. Pas këtyre sukseseve, ajo ka dhënë një intervistë për Rudina Dembacaj në programin e saj “Mos i fol shoferit”. /panorama

Nevina ne IG https://www.instagram.com/nevinashtylla/
Postuar nga: 12:51
« ne: 03-03-2020, 15:53:40 »

Teme per Nevina Shtyllen