Nevina Shtylla (Lajme, Info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nevina Shtylla (Lajme, Info, foto, video)

Nevina Shtylla (Lajme, Info, foto, video)

· 9 · 437

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

ne: 03-03-2020, 15:53:40
Teme per Nevina Shtyllen
 
« Editimi i fundit: 28-11-2020, 00:34:01 nga InfoZ »

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-04-2020, 16:46:30
Nevina Shtylla ishte 16 vjeçe kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”, në spektaklin që u organizua në Kalanë e Gjirokastrës. Atëherë gjimnaziste në vitin e dytë të shkollës “Ismail Qemali”, Nevina duket se këto vite ka hedhur hapat e duhur për të qëndruar në botën e televizionit. Viti 2017 ishte me fat për Nevinën, pasi, jo vetëm luajti si aktore protagoniste në filmin “Ti mund të më quash Xhon”, por mori edhe prezantimin e emisionit “Jo vetëm modë” dhe u shfaq si një nga partneret e Ardit Gjebresë, në netët finale të festivalit “Kënga Magjike” në Pallatin e Kongreseve. Pas këtyre sukseseve, ajo ka dhënë një intervistë për Rudina Dembacaj në programin e saj “Mos i fol shoferit”. /panorama

Nevina ne IG https://www.instagram.com/nevinashtylla/

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 06-05-2020, 00:57:27
 

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-08-2020, 22:05:44
Bikini pics
 
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 28-11-2020, 00:26:31
 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 28-11-2020, 00:34:26
 

 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 28-11-2020, 00:34:58
 

 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 23-02-2021, 23:25:31
 

 

 • Postime: 24485
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 23-02-2021, 23:25:52
 

 

Temat e fundit