×
Hyrja
Profili

Nevina Shtylla (Lajme, Info, foto, video)

Nevina Shtylla (Lajme, Info, foto, video)

· 4 · 211

  • Postime: 21587
InfoZ
ne: 03-03-2020, 15:53:40
Teme per Nevina Shtyllen

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-04-2020, 16:46:30
Nevina Shtylla ishte 16 vjeçe kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”, në spektaklin që u organizua në Kalanë e Gjirokastrës. Atëherë gjimnaziste në vitin e dytë të shkollës “Ismail Qemali”, Nevina duket se këto vite ka hedhur hapat e duhur për të qëndruar në botën e televizionit. Viti 2017 ishte me fat për Nevinën, pasi, jo vetëm luajti si aktore protagoniste në filmin “Ti mund të më quash Xhon”, por mori edhe prezantimin e emisionit “Jo vetëm modë” dhe u shfaq si një nga partneret e Ardit Gjebresë, në netët finale të festivalit “Kënga Magjike” në Pallatin e Kongreseve. Pas këtyre sukseseve, ajo ka dhënë një intervistë për Rudina Dembacaj në programin e saj “Mos i fol shoferit”. /panorama

Nevina ne IG https://www.instagram.com/nevinashtylla/

  • Postime: 21587
InfoZ
#2 ne: 06-05-2020, 00:57:27
 

  • Postime: 26671
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 18-08-2020, 22:05:44
Bikini pics
 
 


Temat e fundit