×

Sara Gjordeni (Lajme, info, foto, video)

Sara Gjordeni (Lajme, info, foto, video)

· 4 · 78

  • Postime: 21520
InfoZ
ne: 03-03-2020, 18:33:12
Teme per Sara Gjordeni

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-04-2020, 17:10:32
Sara Gjordeni ka folur për një lidhje që nuk shkoi siç pritej!E ftuar në “Glamour Zone” në RTV Ora, ajo tregoi se gjërat nuk u mbyllën mirë mes saj dhe ish-partnerit.Të dy zgjodhën ta mbanin sa më sekrete, por dje mbrëma Sara vendosi të tregojë arsyen e vërtetë të ndarjes.

Moderatorja la të kuptohet se ai e tradhëtoi, ndaj dhe pendohet që ra në dashuri me të.

Ester Bylyku: Sa herë ke rënë në dashuri?

Sara Gjordeni: 2 herë, por herën e parë do të doja të mos kishte ndodhur sepse gjërat nuk u mbyllen aq mirë.

Ester Bylyku: Përfundoi në sherr?

Sara Gjodreni: Jo nuk jam person që i kam qejf konfliktet dhe as të ndahem me konflikt. Ndonjëherë njerëzit nuk janë ashtu siç sillen.

Ester Bylyku: Përse? Të tradhtoi apo e tradhtove?

Sara Gjordeni: “Të gjithë tradhtohemi njëherë në jetë, moj Ester, e marrim vesh nuk e marrim vesh, të jesh e bindur që tradhtohemi. Por që nuk shkaktoi ndonjë dramë shumë të madhe”. /Lapsi

Sara Gjordeni ne IG https://www.instagram.com/saragjordeni/

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 15-07-2020, 20:07:22
 

  • Postime: 21520
InfoZ
#3 ne: 15-07-2020, 20:37:11
Sara me fustan te bardhe
 
 

Sara Shahini (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:41:29
nga M A X
Sara Karaj (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 29-05-2020, 14:35:17
nga M A X
Sara Hoxha (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 05-06-2020, 10:17:51
nga M A X
Sara Kolami (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 20-04-2020, 23:40:44
nga M A X
Xheisara - Sara Frisku (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 12:22:28
nga M A X