×

Sara Hoxha (Lajme, Info, foto, video)

Sara Hoxha (Lajme, Info, foto, video)

· 4 · 54

  • Postime: 21103
InfoZ
ne: 03-03-2020, 16:47:23
IG Influencer Sara Hoxha
 
« Editimi i fundit: 11-05-2020, 13:35:16 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:37:17
Kush është Sara Hoxha? Nga Dosja.al

Ledri Vula është një nga këngëtarët shqiptarë më të pëlqyer nga femrat. Pamja, zëri, dhe stili i veshjes së Ledrit e ka bërë atë të adhuruar nga mijëra femra… të cilat padyshim janë bërë xheloze për të. Dje qarkulluan në media pamjet sesi Vula puthte partneren e tij Sara gjatë një koncerti të këngëtarit.

Por kush është vajza misterioze që ia “mblodhi” Ledri Vulës?

Ledri është përfolur për një sërë lidhjesh…por kurrë kaq gjatë. Që prej vitit 2017, në fokus të lajmeve është Sara Hoxha, vajza që s’ka lidhje me skenën…por tanimë është në çdo hap ku është Ledri.  Sara jeton në Bremen të Gjermanisë dhe ata janë njohur gjatë udhëtimeve të shumta të Ledrit atje.

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-04-2020, 23:38:20

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 05-06-2020, 10:17:51
 

 
 

Sara Shahini (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:41:29
nga M A X
Sara Gjordeni (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 21-04-2020, 17:10:32
nga M A X
Sara Karaj (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 29-05-2020, 14:35:17
nga M A X
Sara Kolami (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 20-04-2020, 23:40:44
nga M A X
Xheisara - Sara Frisku (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 12:22:28
nga M A X