×

Sara Karaj (Lajme, info, foto, video)

Sara Karaj (Lajme, info, foto, video)

· 4 · 67

  • Postime: 21111
InfoZ
ne: 03-03-2020, 17:11:34
Teme per Sara Karaj
 
« Editimi i fundit: 29-05-2020, 14:34:35 nga M A X »

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 20-04-2020, 23:00:56
Sipas profilit te saj ne IG Sara Karaj eshte nje Beauty V L O G G E R youtube.com/sarakarajj  si dhe:
Founder of @skosmetics.co
Founder of @skreators
Architect

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 20-04-2020, 23:04:54
Intervista e Sara Karaj ne Businessmag.al

Ndoshta keni dëgjuar për Chiara Ferragni, e cila e nisi blogun e saj të stilimit si një 27 vjeçare dhe sot siguron rreth 8 milionë dollarë në vit. Johnny Ward, gjithashtu nisi një blog për udhëtimet me një buxhet shumë të vogël dhe përfundoi me një kompani mediatike shumë të suksesshme.

Interneti është plot me guida për të mësuar aftësi të ndryshme nga njerëz që quhen influencer, krijues, apo blogerë.

Edhe në vendin tonë, ndonëse një treg i vogël, ka persona që kanë pasionin dhe kohën për të ndikuar te të tjerët.

Sara Karaj është një nga ato vajza që ka zgjedhur dy platformat, Youtube e Instagram për të ndarë talentin e saj për makeup-in. https://businessmag.al/sara-karaj-te-jesh-influencer-ne-shqiperi/

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 29-05-2020, 14:35:17
 

 
 

Sara Shahini (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:41:29
nga M A X
Sara Gjordeni (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 21-04-2020, 17:10:32
nga M A X
Sara Hoxha (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 05-06-2020, 10:17:51
nga M A X
Sara Kolami (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Influencer

Postimi i fundit 20-04-2020, 23:40:44
nga M A X
Xheisara - Sara Frisku (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 12:22:28
nga M A X