Gerta Gixhari (Info foto video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gerta Gixhari (Info foto video)

Gerta Gixhari (Info foto video)

· 5 · 410

 • Postime: 28588
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-01-2019, 17:00:35
Teme per moderatoren dhe influenceren Gerta Gixhari.
 
« Editimi i fundit: 23-03-2021, 10:20:41 nga Ωμέγα »

 • Postime: 25426
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-02-2021, 00:29:03
 

 

 • Postime: 25426
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 22-02-2021, 00:29:25
 

 

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-03-2021, 10:19:09
 

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-03-2021, 10:20:30
 

Temat e fundit