Juljan Lala (info foto video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Juljan Lala (info foto video)

Juljan Lala (info foto video)

· 3 · 107

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-05-2019, 18:32:19
Teme per travel-blogger shqiptar Juljan Lala. Se fundmi Juli eshte bere edhe i njohur nga pjesmarrja ne Perputhen ne Top Channel.
Juli ne IG https://instagram.com/aventuratejulit?igshid=1ef50chg4xj7g
Juli ne Youtube https://youtube.com/channel/UCv3qJKESIoP8Hz_cBNn0spA
 
« Editimi i fundit: 20-02-2021, 08:50:39 nga 12:51 »

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 20-02-2021, 08:53:19
 

Juljan Lala është 28-vjeçari nga Borshi, që ka pasion udhëtimet. Ai ka udhëtuar në këmbë në vende të ndryshme të Shqipërisë dhe ka vendosur që t’i dokumentojë ato përmes xhirimeve.

I ftuar në ABC e Mëngjesit, Juli ka folur për aventurat e tij dhe përpjekjet e ndryshme që ka bërë qe të trasmetoheshin në televizone.

“Ishte janar dhe vendosa ta bëja në janar, 7 herë në javë. Po nuk bëhej 7 herë, unë nuk e dija se sa skam bërë shkollë për gazetari. I shkrova 75 stacioneve shqiptare dhe i thash po bëj këto udhëtimet,  e trasmetonin, pranuan vetëm disa, pasi ato ishin gjëra reale, aty mund të ishte gjyshja juaj”.


Më tej, ai tregoi: “Unë kisha një çadër kampingu me vete dhe një si punë çarçafi me vete, e lidh nga pema në pemë dhe aty kam fjetur.

Kam takuar njerëz të vërtetë, që jetojnë në fshat. Mbase kanë vuajtje në jetën e tyre, kanë një televizor. Krizë ekonomike? Ata prap aty ku janë ndodhen, dalin në toka”./abcnews.al

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-03-2021, 21:21:26
 

Temat e fundit