Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 26-03-2021, 10:04:52 »

Bearti dhe Tea nuk janë më bashkë dhe ndarjen e tyre e ka konfirmuar edhe vetë Bearti pas shumë lajmeve që pushtuan mediat e rrjetet sociale ditët e fundit.

"Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë", shkruan Bearti.
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-02-2021, 23:18:03 »

Bearti dhe Tea.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-02-2021, 23:17:14 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 27-02-2021, 23:16:52 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 13-02-2021, 14:05:44 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-11-2020, 10:22:07 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 24-11-2020, 10:21:41 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 28-05-2019, 19:05:57 »

Teme per Beart Rexhepi. Influencer dhe personazh tv i njohur nga emisioni "Perputhen" ne Top Channel.