Beart Rexhepi (info foto video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Beart Rexhepi (info foto video)

Beart Rexhepi (info foto video)

· 8 · 510

 • Postime: 28584
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-05-2019, 19:05:57
Teme per Beart Rexhepi. Influencer dhe personazh tv i njohur nga emisioni "Perputhen" ne Top Channel.
 
« Editimi i fundit: 24-11-2020, 10:21:18 nga InfoZ »

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 24-11-2020, 10:21:41
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 24-11-2020, 10:22:07
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 13-02-2021, 14:05:44
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 27-02-2021, 23:16:52
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 27-02-2021, 23:17:14
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 27-02-2021, 23:18:03
Bearti dhe Tea.
 

 • Postime: 25427
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 26-03-2021, 10:04:52
Bearti dhe Tea nuk janë më bashkë dhe ndarjen e tyre e ka konfirmuar edhe vetë Bearti pas shumë lajmeve që pushtuan mediat e rrjetet sociale ditët e fundit.

"Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë", shkruan Bearti.

Temat e fundit