Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 28-11-2020, 10:50:56 »

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 21-11-2020, 23:04:53 »

 

 
Postuar nga: 12:51
« ne: 21-11-2020, 23:04:26 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 19-11-2020, 15:52:09 »

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 19-11-2020, 15:51:45 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-04-2020, 01:22:40 »

Anila Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Qershor 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Cka Ki Me Bo". Më datë 24 Korrik 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Bone Bone". Më datë 18 Shkurt 2019, Anila Muja publikon videoklipin "Princess". /teksteshqip
Postuar nga: 12:51
« ne: 26-02-2020, 23:43:25 »

 

Postuar nga: M A X
« ne: 29-05-2019, 10:50:57 »

Teme per kengetaren dhe influenceren Anila Muja