Anila Muja (info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Anila Muja (info, foto, video)

Anila Muja (info, foto, video)

· 12 · 746

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-05-2019, 10:50:57
Teme per kengetaren dhe influenceren Anila Muja
 
« Editimi i fundit: 19-11-2020, 15:51:06 nga M A X »

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 26-02-2020, 23:43:25
 

« Editimi i fundit: 21-11-2020, 22:56:24 nga InfoZ »

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-04-2020, 01:22:40
Anila Muja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Qershor 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Cka Ki Me Bo". Më datë 24 Korrik 2018, Anila & Ela publikojnë videoklipin "Bone Bone". Më datë 18 Shkurt 2019, Anila Muja publikon videoklipin "Princess". /teksteshqip

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-11-2020, 15:51:45
 

 

 

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-11-2020, 15:52:09
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 21-11-2020, 23:04:26
 

 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 21-11-2020, 23:04:53
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 28-11-2020, 10:50:56
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 12-02-2021, 18:03:42
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 12-02-2021, 18:04:05
 

 

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 15-03-2021, 11:11:21
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 23-03-2021, 10:05:16
 

Temat e fundit