Engjellusha Salihu (info, foto, video) - Vipat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Engjellusha Salihu (info, foto, video)

Engjellusha Salihu (info, foto, video)

· 5 · 77

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-05-2019, 10:51:07
Teme per kengetaren e njohur Engjellusha Salihu
 
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 10:24:49 nga InfoZ »

  • Postime: 22645

#1 ne: 28-02-2020, 00:26:25
Teme per Engjellusha Salihu

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-04-2020, 22:44:35
Engjëllusha Salihu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Engjëllusha Salihu eshte nje artiste e re dhe shume e talentuar. Perveq zërit të saj të ëmbël, ajo gjithashtu është simpatike dhe me trup fantastik. Trashigimtare e muzikes se mirefillte shqipe, vajza e artistes se madhe Shyhrete Behluli vjen ne skene kengtarja me e re. Por ajo me e njohur kur kendoi me nenen e saj te madhen, Shyrete Behlulin, "Lum per mu, e lum per ju". /teksteshqip
 
« Editimi i fundit: 25-11-2020, 10:23:41 nga InfoZ »

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-04-2020, 22:45:06

  • Postime: 22645

#4 ne: 19-11-2020, 15:27:25
 

 

 

 

Temat e fundit