Bubulina Krasniqi (info foto video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bubulina Krasniqi (info foto video)

  Bubulina Krasniqi (info foto video)

  · 10 · 1364

  • Postime: 25515
  • Karma: +0/-0

  ne: 27-09-2013, 22:50:04
  Temë për artisten Bubulina Krasniqi.
   
  « Editimi i fundit: 12-03-2021, 12:28:22 nga M A X »

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 12-03-2021, 12:28:52

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 12-03-2021, 12:29:01

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 24-01-2023, 07:37:31
   

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 24-01-2023, 07:37:52
   

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 24-01-2023, 07:38:05
   

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 24-01-2023, 07:38:24
   

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 24-01-2023, 07:38:53
   

   

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 24-01-2023, 07:39:12
   

   

  • Postime: 3482
  • Karma: +0/-0

  #9 ne: 24-01-2023, 10:43:10
  Bubulina Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Duke qenë pjesë e një familjeje me histori në muzikë dhe në art në përgjithësi, Bubulina nuk mundi ti shpëtonte ndikimit të artit në jetën e saj. Nuk e dimë nëse në suksesin e saj kishte luajtur rol të rëndësishëm edhe familja, pasiqë siç dihet Bubulina është motra e Memli Krasniqit dhe Teuta Krasniqit, të dy këta mjaft të njohur në mbarë skenën shqiptare. Njëri si këngëtar fillimisht e pastaj si politikan.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: