Uindi Haxhia (info, foto, video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Uindi Haxhia (info, foto, video)

Uindi Haxhia (info, foto, video)

· 8 · 514

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2020, 21:46:42
🧨 Uindi 🧨
💡 𝐈𝐧𝐟𝐥𝐮𝐞𝐧𝐜𝐞𝐫 / 𝐋𝐢𝐟𝐞𝐬𝐭𝐲𝐥𝐞 𝐁𝐥𝐨𝐠𝐠𝐞𝐫
🎥 𝐘𝐨𝐮𝐓𝐮𝐛𝐞𝐫
💄 𝐌𝐮𝐚
📨For Business Inquires / Collaborations :
uindi.h@gmail.com
www.youtube.com/c/UindiHaxhia
IG https://www.instagram.com/itsuindi/

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-05-2020, 09:58:09
Motra e Enca Haxhiajt, Uindi ka shuar të gjithë kuriozitetin e ndjekësve të saj në lidhje me gjërat që ajo ka bërë në jetë. Në një pyetësor të bërë në llogarinë e saj në Instagram, Uindi ka treguar nëse e ka humbur virgjërinë në moshën 16 vjeçare, nëse ka bërë seks tresh, apo edhe nëse ka pasur lidhje me ndonjë sheik.

Pjesë nga pyetësori:

Ke puthur ndonjë vajzë në publik?

Uindi: E vërtetë/Ndoshta

Ke bërë treshe me lesbike?

Uindi: Nuk është e vërteë

Je lidh me një sheik?

Uindi: E vërtetë/Ndoshta

Je lesbike?

Uindi: Nuk është e vërtetë

Ke kryer marrëdhënie seksuale në moshë të vogël?

Uindi: Nuk është e vërtetë?

Ke humbur virgjërinë në moshën 16 vjeçare?

Uindi: Nuk është e vërtetë

Uindi është bërë e njohur në publik përmes fotove që ajo publikon në rrjetet sociale, ku ekspozon të gjithë trupin. ajo ka marrë pjesë edhe në debate publike, kur Trejsi Sejdini u përplas ashpër me Encën.

(f.m/dosja.al)

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-07-2020, 21:48:59
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-11-2020, 18:18:54
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 12-02-2021, 21:44:15
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 12-02-2021, 21:46:29
Dy motrat, Enca dhe Uindi Haxhia
 

 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 12-02-2021, 23:02:02
 

 • Postime: 25076
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 18-02-2021, 22:40:38
 

Temat e fundit