Vali Carleone - Valdrin Sylejmani (Lajme, Info, Foto, Video) - Influencer / Blogger

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Vali Carleone - Valdrin Sylejmani (Lajme, Info, Foto, Video)

   Vali Carleone - Valdrin Sylejmani (Lajme, Info, Foto, Video)

  · 5 · 709

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  ne: 03-03-2020, 00:31:09
  Teme per Vali Carleone

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 16-04-2020, 23:27:01
   

  Vali Corleone është këngëtar i njohur. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi.
  E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”.
  Ai ka konfirmuar se ka pasur një incident në Ulqin, ku e kanë rrahur disa persona. Vali thotë se ai nuk tutet dhe se “trimëria e tij është si e Skënderbeut”. “Absollut unë nuk tutna edhe krejt globin bima kundër”. Por ka thënë dicka për një këngëtare të famshme kohëve të fundit. “Me Tunën patëm fol në telefon e pata lanë me dal. Dhe dy –tri ditë para se me dal e thirra në tre të natës. Edhe tha “hej n’këtë natë po me thirr”.
  I thash unë n’binë ta ngjes për floku dhe bej seks me ty”, ka thënë ai. Vali madje e njeh edhe Elvana Gjatën, pasi ka thënë ta ketë takuar një herë në një dyqan veturash.
  Gjatë gjithë kohës, atij i kanë qëndruar prapa truprojat e tija. Ai ka thënë se ka 29 bodyguard./teksteshqip

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 16-04-2020, 23:27:40

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 16-04-2020, 23:28:08

  • Postime: 25496
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 11-08-2022, 16:15:57
   

  Mësohet se ndaj Princ Valentino Corleone është qëlluar disa herë.

  Në vendin e ngjarjes është gjetur një armë pistoletë dhe 40 gëzhoja.

  Ndërsa në njoftimin e Policisë së Kosovës thuhet se nga hetimet e para në vendin e ngjarjes e dyshuar në lidhje me rastin është një grua rreth moshës 22 vjeç, e cila dyshohet se e ka shkrepur armën.

  Sipas Drejtorisë Rajonale Gjilan, Stacioni Policor Gjilan, në orët e para të mëngjesit nga Qendra Emergjente Rajonale Gjilan është informuar se aty ishte sjellur një person i lënduar si pasoj e gjuajtjes me armë zjarri. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e gatshme policore. Sipas raportit të mjekut viktima P.C. (1983) shqiptar, shtetas i Kosovës është jashtë rrezikut për jetë.

  ‘Nga hetimet e para në vendin e ngjarjes mësohet se e dyshuar në lidhje me rastin është një femër shqiptare shtetase e Kosovës viti i lindjes (2000), e cila dyshohet se ka qëlluar me armë në drejtim të tij. Për momentin nuk dihen motivet e incidentit. Një armë pistoletë dhe dyzet (40) copë fishekë të të njëjtës armë janë konfiskuar në vendin e ngjarjes si prova materiale për Gjykatë’, citohet në njoftimin e policisë.

  Për rastin është njoftuar Prokurori i Shtetit i cili ka urdhëruar që ndaj të dyshuarës të ngrihet akuza për ‘Vrasje në tentativë’.

  Policia dhe prokuroria po hetojnë rrethanat e ngjarjes./noa.al

  Temat e fundit