Ziza Pajaziti (Lajme, Info, foto, video) - Influencer

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ziza Pajaziti (Lajme, Info, foto, video)

Ziza Pajaziti (Lajme, Info, foto, video)

· 6 · 108

  • Postime: 22645

ne: 03-03-2020, 16:12:51
Teme per Ziza Pajazitin
 
« Editimi i fundit: 18-05-2020, 19:26:54 nga M A X »

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-04-2020, 23:45:29
Modelja Ziza Pajaziti “n’Kosovë Show”, tregoi për oferta nga politikanët
Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina,  ishin mysafirë të kësaj jave “n’Kosovë Show”.
Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë. Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Ziza ne IG https://www.instagram.com/zizzapajaziti/

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 20-04-2020, 23:45:40

  • Postime: 27152
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-04-2020, 12:03:40

  • Postime: 22645

#4 ne: 19-11-2020, 14:51:38
 

 

 

 

 

 

  • Postime: 22645

#5 ne: 19-11-2020, 14:53:01
 

 

 

 

 

Temat e fundit